Čtyři měsíce a pět dní

Přesně 4 měsíce a 5 dní mi trvalo se vrátit mezi písmena, slova, věty, řádky a odstavce. Tímto se všem omlouvám, nicméně to má dost důvodů. Po tom, co se na konci dubna odehrály věci, které naprosto změnily můj postoj k životu, jsem napsala článek, který se setkal s velkým ohlasem. Za to děkuji. Na jednu stranu mě to velmi těší, na tu druhou se zkrátka bojím, že překonat to bude dost oříšek. Budu se snažit. Škrábu se ze dna.

Zaprvé zde slavnostně přísahám, že všem nadšeným nevěstám, které mají svatby před sebou dokončím sérii článků o tom, jak se na svatbu dostatečně připravit. Jak správně chápete, já to mám již za sebou a je mnoho věcí, které bych vám ráda sdělila, ale počkám na fotky od svého skvělého fotografa Honzy Dudka, aby to mělo tu správnou atmošku.

Zadruhé si chci sama pro sebe postupně plnit alespoň to málo snů, přesně asi jeden a půl, které zatím mám. Protože nejtěžší v životě je si uvědomit, že se nacházíte ve fázi, kdy žádný sen nemáte. Máte před sebou jenom prázdno, jakoby mlhu. Ten pocit příjemný není a vy víte, že to ani nemůžete vyslovit nahlas, protože vás všichni dnešní „rádci“ v kompletně všech oblastech života dostanou do kolen s tím, že: „Přece není možné nemít sen nebo životní cíl.“ Je. Možná by měl někdo vydat knihu o tom, že je možná těžší se vrátit na svou cestu a jít, než se stále tvářit, že si lítám na obláčku a jsem šťastný. Rozodla jsem si přestat lhát do kapsy.

Možná si říkáte, že jsem neudělala za ty 4 měsíce posun a možná máte pravdu. Cítím se trochu jako někdo, kdo udělá jeden krok vpřed a pak zbaběle dva vzad. Dokud ale ten jeden krok pokaždé znova udělám, nebojím se. Až mi nohy přestanou sloužit bude to průser. Takže pro všechny, kterým pravidelně každý den energie ubývá místo, aby přibývala, pro ty, kteří ví, že marní drahocený čas, ale nevzdávají se, jen potřebují trochu více času, napíšu asi pár článku v následujících měsících.

Zatřetí děkuji všem, kteří věří, že mé psaní stojí za přečtení a není do šuplíku.

Mohlo by vás zajímat

1 komentář

  1. Přečetla, pobavila a sdílím, aby četli i jiní.. Prozatím se všem Tvoje psaní líbí … P.S. doufám, že tím „rádcem“ jsi nemyslela mě, páč jsme se o tom spolu bavily 😉😉😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *