Vystupte ze své komfortní zóny a nechte se poučit

Je konec měsíce a i když jsem si bláhově myslela, že zvládnu na blog přispívat pravidelně 1x týdně, tak se mi to úplně nepovedlo. Protože je dnes ale poslední den, ráda bych vás zase vtáhla do děje. Tentokráte to nebude o nevěstách (ale nebojte zase se dočkáte), ale o jiné aktivitě, kterou dělám. A dělám ji možná také proto, že jsem dokázala v tomto směru vylézt ze své bubliny a zapojila se do něčeho nového.

Chtěla bych vám povědět něco o filmovém festivalu dokumnetárních filmů o lidských právech Jeden svět, konkrétně Ostrava. Jsem totiž již po druhé členem týmu, který se o tento festival stará právě v Ostravě. A řeknu vám, někdy je to pořádná fuška smířit se s tím, že svět není černobílý, jak nám to prezentují komerční média všude kolem.

Jak sama tvrdím, jsem docela komerční, takže to pro mě, možná stejně jako pro mnohé z vás bylo opravdu vystoupení z komfortní zóny, když jsem se rozhodla k festivalu připojit. Ale protože máme ten nejvíc nejlepší a pohodový tým, tak to bylo velmi příjemné. Festival Jeden svět v Ostravě je letos již po osmnácté. Nevěřili byste? Já taky ne. Kde jsem byla ty roky, když jsem o tom nevěděla.

Letos je hlavním tématem Umění spolupráce. Myslím si, že v dnešním světě podstatné. Ovládáte toto umění? Řeknu vám upřímně, že se o to většinu času snažím. Sama ze zkušenosti vím, jak moc důležité je mít kolem sebe dobré kolegy, přátele a rodinu. Většinu z nich buď máte nebo si dobrovolně vytvoříte během života. Jiné si vybrat nemůžete, o to víc je důležité, abyste si dali na spolupráci záležet.

Tímto bych vás ráda pozvala na náš festival Jeden svět Ostrava od 31.3 do 9.4. 2017. Sledujete Facebook ať máte vždy ty nejčerstvější informace a zažijete toho zase o trošku více.

 

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *